Transport kruszyw

Transport kruszyw

Naczepy, którymi świadczymy usługi transportu, wykonane są z aluminium przez co charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, trwałością oraz spełniają wszelkie normy dotyczące bezpieczeństwa co potwierdzone jest świadectwem Homologacji Ministerstwa Transportu i Gospodarki  Wodnej. 

Pompowanie betonu

Pompowanie betonu

Euro-Trans dysponuje 35 pompami do przepompowywania mieszanki betonowej. Dysponujemy pompami o rozpiętości wysięgu od 24 do 58 metrów dwóch największych producentów: Putzmeister oraz Schwing.

Transport betonu

Transport betonu

Transport mieszanki betonowej wykonywany jest w naszej firmie specjalistycznymi pojazdami przeznaczonymi do podtrzymywania jednorodności mieszanki betonowej oraz jej ochrony przed opadami atmosferycznymi i promieniami słonecznymi podczas przewozu. 

Transport cementu

Transport cementu

Transport cementu luzem, popiołów dymnicowych oraz wszelkich innych materiałów sypkich niezbędnych do produkcji betonu, klejów, asfaltu itd. odbywa się specjalistycznymi pojazdami wyposażonymi w cementonaczepy o  pojemności 37 m3  , jednego z najlepszych producentów silosów. 

Wynajem maszyn budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych

Oferujemy naszym klientom nowoczesne ładowarki o pojemności łyżek od 3,5 do 5 m3 . Nasi klienci wykorzystują ładowarki głównie do obsługi węzłów betoniarskich ale także do załadunku pojazdów przewożących kruszywa i piasek w kopalniach kruszyw naturalnych. 

Rozładunek wagonów

Rozładunek wagonów

W Warszawie na stacji Warszawa Główna Towarowa świadczymy usługi rozładunku wagonów kolejowych. Terminal jest gotowy do przyjęcia i przeładunku około 3 milionów ton kruszyw rocznie. Dysponujemy 5 nowoczesnymi koparkami wyposażonymi w łyżki przystosowane do szybkiego rozładunku.